Naszą działalność rozpoczęliśmy z myślą o potrzebach konsumentów. Przez wiele lat konsekwentnie, jako przedstawiciele handlowi w branży meblarskiej, budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku wielu polskich czołowych producentów. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najlepszych producentów i stworzyć ofertę czołowych produktów. W 2013 roku uruchomiliśmy nasz salon meblowy w Brodnicy, jednocześnie promując nasz asortyment również w internecie.

     W naszym sklepie stacjonarnym oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji, możliwość wypróbowania mebli, natomiast w sklepie internetowym proponujemy możliwość zakupu mebli bez wychodzenia z domu lub złożenie zamówienia online po obejrzeniu produktów w salonie.

     Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym salonie stacjonarnym jak również w sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

     W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo meble kuchenne, pokojowe, do sypialni i salonu, szafy standardowe i przesuwne. Oferujemy meble standardowe, systemowe oraz produkowane na wymiar według Państwa życzeń. Wykonujemy również pomiary pomieszczeń oraz przygotowujemy na życzenie wizualizację 3D. W trosce o Państwa zadowolenia nasza firma oferuje transport, pomoc przy w noszeniu mebli do mieszkania lud domu oraz montaż mebli.

     W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami:

e-mail: salonmeblowy-m4@wp.pl

Telefon:

+48 792-825-086

+48 794-699-920

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Salon Meblowy M4

meble standardowe i na wymiar